top of page

Rozšiřte možnosti využití svého Airtracku

Aktualizováno: 13. 5. 2020

Ruční pumpa pro Airtrax Classic a Airtrax Pro

Digitální manometr pro Airtrax Classic a Airtrax Pro

Vyberte si z Airtrax příslušenství

Ruční pumpa pro Airtrax Classic a Airtrax Pro Každý náš Airtrack – Airtrax Classic a Airtrax Pro – má jako příslušenství elektrickou pumpu. Alternativou a skvělým doplňkem je ruční pumpa, kterou rozšíříte možnosti použití Airtracku i na místa, kde není přístup k elektrické energii. A protože jsou Airtracky voděodolné i pro použití venku, můžete dát svému cvičení nový rozměr.

Vybírat si můžete z verzí s manometrem a možností vyfukování, tak i verze bez manometru a vyfukování.Dalším skvělým doplňkem Airtracků Airtrax je samostatný manometr.

Digitální manometr pro Airtrax Classic a Airtrax Pro Airtrack Airtrax není opravdu lehké přefouknout. Dostatečně velký tlak poznáte jednoduše pohmatem nebo zkouškou odskoku. Díky manometru ale máte možnost tlak plynule kontrolovat a tak i regulovat podle konkrétní potřeby. Vyšší natlakování Airtracku simuluje gymnastickou podložku a tumbling track, menší tlak částečné přidává Airtracku vlastnosti trampolíny.
#airtrack #airtracky #airtrax #kondice #trénink #sportvemeste #nadoma#gymnastika #parkour #parkouristi #sportovnipotreby#sportovnivybaveni #gymmat #tumbling #nafukovacizinenka#nafukovacizinenky #inflatablemats #taekwondo #Twisting #ttwistingg#gymnastforlife #gymnastlife #gymternet #gymnasticsgoals

20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výroba dočasně přerušena

bottom of page