top of page

Airtrack Accessories – nafukovací doplňky Airtrax

Cvičení a trénink na Airtracku si můžete zpestřit různými doplňky. Mezi ně patří také Airtrax Rolls a Airtrax Blocks, které samozřejmě můžete použít i samostatně.

Blocks využijete jako překážku nebo pro lepší odraz. Pokud ho položíte na Aitrack budete překvapeni zvýšením účinnosti. Rolls slouží jako překážka případně jako prostředek k protahování. Vzhledem k rozměrům a hmotnosti je můžete mít kdykoliv u sebe. Možnost využití ve vodě jejich univerzálnost ještě zvyšuje. Nyní máme ve výrobě Rolls v rozměru 100 x 60 dia cm a Blocks v rozměru 100 x 60 x 20 cm v barevných kombinacích šedé s mátovou barvou a šedé v kombinaci s nebesky modrou barvou.

O dostupnosti Vás budeme informovat. Airtrack Accessories Custom jsou možné na dotaz. Instagram: http://instagram.com/airtracky Facebook: http://facebook.com/airtracky Twitter: https://twitter.com/airtracky #airtrack #airtracky #airtracks #kondice #trenink #sportvemeste #nadoma #gymnastika #parkour #parkouristi #roll #block #airtrackroll #airtrackblock #sportovnipotreby #sportovnivybaveni #gymmat #tumbling #nafukovacizinenka #nafukovacizinenky #inflatablemats #taekwondo #twisting

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výroba dočasně přerušena

bottom of page